Rüyada Kene Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kene Görmek

Rüyada kene görmek, rüya sahibinin etrafında bulunan alçak, dedikoducu ve iftiracı kişilere işaret etmektedir. Bu rüya dürüst olmayan kişilere yorumlamaktadır.

Rüyada kene görmek, kişinin zorlu bir süreç içerisine, gireceğine, iş hayatında çok çalışıp bu zorlukların üstesinden geleceğine delalet eder. Aynı zamanda rüyada kene görmek, rüya sahibinin çok dikkat etmesi gerekeceği anlamına da gelmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kene görmenin yorumu ayrıca şu şekillerdedir;


Rüyada Kene Çıkarmak

Rüyada kene çıkarmak, rüya sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına yorulur. Kişinin yaşı ilerledikçe bolluk ve bereket içerisinde geçineceği manasına gelir.


Rüyada Kene Yapıştığını Görmek

Rüyada kene yapıştığını görmek, rüya sahibinin sağlığı ile ilgili bilgi vermektedir. Kişinin iş ya da ev kazası sonucunda yaralanabileceğine ve bir anda yatağa düşebileceğine işaret etmektedir.


Rüyada Kene Soktuğunu Görmek

Rüyada kene ısırması, kişinin maneviyatı ile ilgili olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin kendisini eve kapatacak derece çok üzüleceğine delalet etmektedir.


Rüyada Kene Öldürdüğünü Görmek

Rüyada kene öldürmek iki farklı şekilde yorumlanmaktadır. Kişinin rakiplerini ve düşmanlarını yeneceğine delalet ederken, bazı yorumlarda kazancının ve rızkının artacağı şeklinde tabir edilir.


Rüyada Kene Temizlediğini Görmek

Rüyada kene temizlediğini görmek, evindeki ya da bahçesindeki keneleri temizleyip, rüya sahibinin çevresinde bulunan ve onun mallarını, parasını yemeye çalışan insanların varlığına işaret etmektedir.


Rüyada Köpek Üzerinde Kene Görmek

Rüyasında köpeğin üzerinde kene gören rüya sahibinin hayatındaki üzüntülerinin sona ereceğine, yapacağı küçük yatırımların büyük kazançlar sağlayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zamanda eline geçecek olan para sayesinde biteceğine rivayet eder.


Rüyada Uçan Kene Görmek 

yorumcularına göre rüya sahibinin rüyasında uçan kene görmesi sevdiği kişilerle arasını bozan insanlara haddini bildireceğine, kaçan fırsatların yeniden karşısına çıkacağına delalet etmektedir.


Rüyada Kene Toplayıp Attığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında keneleri toplayıp attığını görmesi malına mülküne göz koyacağını düşündüğü insanları hayatında çıkaracağına yorumlanır.


Rüyada Başından Kene Çıkardığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında başından kene çıkardığını görmesi çok büyük beklentiler içerisine gireceğine, beklentilerinin boşa çıkacağına, maddi manevi açıdan zenginliğe ulaşacağına, yaptığı yatırımlardan büyük kazançlar elde edeceğine, isabetli kararlar vererek menfaat kazacağına, düşmanlarının üstesinden geleceğine, rahatsızlığa ve mutsuzluğa yol açacak olan olayları aşılacağına rivayet etmektedir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz