Rüyada Kıl Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kıl Görmek

Rüyada kıl görmek, kişinin atacağı her adımdan önce bir kez daha düşünmesi gerekeceğine yorulmaktadır. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine, maddi sıkıntılar yaşayacağına bu nedenle mutsuz ve huzursuz olacağına, sorumluluklarının farkında olacağına, aile baskısına uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüya tabirlerinde rüyada kıl görmenin anlamı ayrıca şu şekillerdedir:


Rüyada Yerde Kıl Görmek

Rüyasında yerde kıl gören rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, hayatı boyunca sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder. Kişinin şans oyunundan büyük bir maddi kazanç elde edeceğine bu kazancı işine yatıracağına alamet etmektedir. 


Rüyada Göğsünde Kıl Görmek

Rüya sahibinin rüyasında göğsünde kıl görmesi, çok üzücü bir haber alacağına, çok sevdiği bir yakınının vefat edeceğine, hayatının alt üst olacağına alamet eder. Kişinin boşluğa düşeceğine, işinde başarılı olamayacağına, ailesiyle arasının bozulacağına rivayet eder.


Rüyada Uzun Kıl Görmek

yorumcularına göre rüyada uzun kıl gören kişinin, hayırlı bir eşe sahip olacağına işaret etmektedir. Rüya sahibinin küçük bir zarara uğrayacağına, bu zararından dolayı kendisini mutsuz ve huzursuz hissedeceğine alamet eder.


Rüyada Cinsel Organda Kıl Görmek

Rüyada cinsel organda kıl görmek, hayra yorulur. Kişinin iş hayatında başarılı birisi olacağına, el üstünde tutulacağına, hayırlı evlat sahibi olacağına, evinden mutluluğun ve huzurun eksik olmayacağına delalet etmektedir.


Rüyada Yüzde Kıl Görmek


Rüyada Başkasının Vücudunda Kıl Görmek

Rüyada başkasının vücudunda kıl gören kişinin saygısız bir insan olacağına, toplumlardan dışlanacağına rivayet etmektedir. Ayrıca rüya sahibinin kendisine yakışmayacak kötü bir iş yapacağına, daha sonra yaptığı bu işten pişman olacağına alamet eder.


Rüyada Kıl Yolduğunu Görmek

Rüya sahibin rüyasında kıllarını yolduğunu görmesi, iyiye yorulmaz. Rüya sahibinin canını sıkacak, moralini bozacak olayların gerçekleşmesine delalet eder.


Rüyada Kıl Temizlediğini Görmek

Rüyada kıllarını jilet kullanarak temizlemek çok hayırlıdır. Makineyle veya cımbızla temizlemek ise kişinin ailesiyle arasının bozulmayacağına, çok yakın bir dostuyla iş kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada Kıl Görmek

Rüyada kıl görmek, kişinin ne kılı gördüğüne göre değişmektedir. İnsan kılı gören kişinin maddi sıkıntılara düşeceğine yoksullaşacağı demektir. Rüya sahibi eğer hayvan kılı görmüş ise tam tersine yani zenginliğe kavuşacağına huzurlu bir hayat geçireceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Hayvan Kılı Görmek

Bazı tabircilere göre rüya sahibinin rüyasında hayvan kılı görmesi iyiye yorulur. Rüya sahibinin zenginliğe, mülkiyete ve bolluğa kavuşacağına delalet eder.


Rüyada Sakalın Uzadığını Görmek

Rüyasında sakalının uzadığını gören rüya sahibi için çok hayırlıdır. Kişinin iş hayatında göstereceği başarılara yorulmaktadır.


Rüyada Bıyığın Uzadığını Görmek

Rüyada bıyığın uzadığını görmek, genellikle hayra yorulmaz. Rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılı ve zorlu günleri göstermektedir.


Rüyada Kıl Dönmesi Görmek

Rüyada kıl dönmesi görmek, elde edilen bir başarının tersine döneceğine işarettir. Kişinin çok sevindirici bir haber alan rüya sahibinin sonrasında hayal kırıklığına uğrayacağına delalet eder.

 


Rüyada Saçın Uzadığını Görmek

Rüyada saçın uzadığını görmek, farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Rüyada saçı uzayan erkekler için sıkıntı verecek şeyler yaşanacağına, kadınlar için ise mutluluk verici şeylerin yaşanacağına delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın