Rüyada Lav Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Lav Görmek

Rüyada lav görmek, kişinin haksızlığa uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında lav görmesi, kişinin yakın zamanda yaptığı çalışmalardan bol kazanç sağlayacağına, sevdiği kimseler yüzünden başının ağrıyacağına delalet eder.


Rüyada Lav Çukuru Görmek

Rüyada lav çukuru görmek, rüya sahibinin hayatına sıfırdan başlayacağına, eksik olduğu konulardan fikir edineceğine rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında lav çukuru görmesi, kişinin ailesiyle çeşitli sorunlar yaşayacağına ve evden ayrılacağına alamet eder.


Rüyada Lavın İçine Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin rüyasında lav içine düştüğünü görmesi, kişinin kötü insanların ortasında kalacağına, başının derde gireceğine yorumlanmaktadır. Rüyada lavın içine düşmek, rüya sahibinin kazancının azalacağına, maddi ve manevi sıkıntı çekeceğine delalet eder.


Rüyada lav görmek, kişinin kısa süre içinde bol kazanç sağlayacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında lav görmesi, kişinin kısa süre için dert ve sıkıntılarından kurtulacağı anlamına da gelmektedir.


Rüyada Lav Çıktığını Görmek

Rüyada lav çıktığını görmek, rüya sahibinin iş hayatında bazı aksaklıklar olacağına ve bu aksaklıkların kazanç kaybına neden olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında lav çıktığını görmesi, kişinin kötü alışkanlıklar elde edeceğine, yanlış yollara gireceğine delalet eder.


Rüyada Lav Aktığını Görmek

Rüyada lav aktığını görmek, rüya sahibinin başının belaya gireceğine, yakın bildiği kimselerden zarar göreceğine yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin rüyasında lav aktığını görmesi, kişinin kısa süre içinde rahata ereceğine maddi anlamda rahata kavuşacağına alamet eder.


Rüyada Lav ve Su Görmek

Rüya sahibinin rüyasında lav ve su görmesi, kişinin kısa süre içinde dilediği şeylere kavuşacağına, uzakta olan kimselere kavuşacağına alamettir. Rüyada lav ve su görmek, düştüğü bataklıktan çıkacağına delalet eder.


Rüyada Lavdan Kaçtığını Görmek

Rüyada lavdan kaçmak, kişinin maddi anlamda büyük bir kayıp yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında lavdan kaçtığını görmesi, kötü kimselerin varlığına ve bu kişilerden zarar göreceğine alamet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yaz