Sembol İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Yurt dışında ve Yurt içinde projelerle yaşam alanları inşa eden Sembol inşaat Personel ve İşçi alımı yapacak. Bir çok pozisyon için iş ilanı yayınlayan Sembol İnşaat İnsan kaynakları aracılığı ile adayların başvurularını değerlendirecek. Sembol inşaat işçi alımına başvurmak ve detaylı bilgi edinebilmek adına yazımızı okuyabilirsiniz.

SML – Sembol İnşaat Hakkında

Milenyum takvimine denk gelen kuruluşu ile Milenyum çağında hizmete başlayan Sembol İnşaat 2000 yılından beri inşaat sektöründe faaliyet göstermektedir. Yurt içi ve Yurt dışında tamamladığı projeler ile adından çokça bahsettiren Sembol İnşaat önemli eserleri ile kısa sürede inşa ettiği projelerde büyük başarı sağlamış bir şirkettir. Tasarla, inşa et, yönet vizyonu ile çalışmalarını yürüten Sembol teknolojinin getirdiği yeniliklere uyum sağlayarak kaliteli hizmet vermek amacı ile yeni projeler almaktadır.

Sembol İnşaatın proje gerçekleştirdiği ülkelerden bahsedecek olursak; Türkiye, Kazakistan, Rusya, Ukrayna, Hırvatistan, Birleşik Arap emirlikleri ve Libya olmak üzere bir çok ülkede 1 milyon metre karenin üzerinde tatil köyleri, Alışveriş eğlence merkezleri, Spor salonları, Kültürel etkinlik alanları, İş plazaları, medya kuleleri gibi usta inşaat işçileri ile bir çok alanda inşaat projesi gerçekleştirmiştir.

Üstlendiği vizyona ve misyona uyum sağlayan 6000 den fazla çalışanı ile hizmet veren Sembol inşaat personellerini ve işçilerini de inşaat konusunda eğiterek inşada kaliteli hizmet vermek amacı gütmektedir. Değerlerini Şeffaflık, Dürüstlük, Yenilikçilik ve kalite olarak belirleyen Sembol bu değerler doğrultusunda inşaat sektörünün lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Sembol İnşaat devam eden projeleri: Kazakistan Aktau Resort Hotel, Atatürk Kültür Merkezi, Astana Büyük Cami, Nazarbayev Merkezi idari binası

Sembol İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Sembol inşaat İnsan kaynakları, Her kesimden çalışmaya gelen personelleri bir arada tutmayı başaran Sembol inşaat Din, Dil, Irk ayrımı yapmadan her Kültürden gelen personelleri ile bir arada çalışmaktadır. Personellerine sürekli öğrenmeyi ve kendini geliştirmeyi aşılayan Sembol inşaat başarılı bir şirket olmanın bütün çalışanların kordineli ve ekip olmasından geçtiğini düşünüyor.

Sembol İnşaat Çalışabileceğiniz Ülkeler

  • Türkiye
  • Kazakistan
  • Libya
  • Rusya
  • Ukrayna
  • Hırvatistan
  • Birleşik Arap Emirlikleri

Sembol İnşaat Personel Alımı insan kaynakları aracılığı ile yürütülmektedir. Hakkaniyetli bir şekilde yürütülen işe alım süreci yetkinliği yüksek adayları adil ve şeffaf bir biçimde değerlendirerek eşit haklar dahilinde işe alım gerçekleşir. Çalışanları başarılı olduğu alanlarda değerlendirerek güçlü olduğu yanları belirleyerek kariyer süreçlerinde çalışanlarının yanında olmaktadır.

Sembol İnşaat Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

Genellikle inşaat sektörünün belirli alanlarında inşaat ustaları alınmaktadır. Fakat iş gücünü çalışanlar üzerinde hafifletmek adına Vasıfsız İnşaat işçisi ve İnşaat beden işçisi alımı da yapılmaktadır. İş makinesi kullanma yeteneği olan adaylar ve Duvar ustası, boya ustası gibi çeşitli inşaat alanlarında ustalığı bulunan adaylar iş başvurusunda bulunabilirler. Betonarme ustası, inşaat kalıp ustası gibi ustalık gerektiren pozisyonlar inşaat sektöründe iş kolu olarak çok aranan usta işçilerin başında gelmektedir.

Sembol İnşaat İşçi alımı insan kaynakları aracılığı ile kabul edilmektedir. Kariyer alanında bulunan iş başvuru formunu doldurmanız durumunda başvurunuz insan kaynaklarına iletilerek burada ik uzmanları tarafından değerlendirilir. Uygun bulunan adaylar mülakata çağrılarak yüz yüze görüşme sağlanır. Başvuru formu doldururken dikkat etmeniz gereken durumlar hangi ülkede çalışmak istediğiniz, hangi pozisyonda çalışmak istediğiniz, işe en yakın ne zaman başlayabileceğiniz ve geçmişte çalıştığınız işleri yazmanız işe alım sürecinde kritik rol oynamaktadır. Sembol inşaat Personel alımına iş başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/sembol-insaat-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Yorum Yaz