Sestek Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Sestek faaliyetlerine ara vermeden devam ederken, diğer yandan iş hacmini genişleterek personel alımı yapmaktadır. Birçok sektörde büyük çözümler sunan Sestek global bir teknoloji firması olma özelliği taşıyor. Bu ilanımızda Sestek firmasının faaliyet alanlarını inceleyerek, çalışabileceğiniz pozisyonları keşfedip nasıl iş başvurusu yapabileceğinize değineceğiz…

Sestek Personel Alımı ve İş İlanları

Şirketlere büyük ölçekli çözümler sunan Sestek ilk olarak 2000 yılında kurulmuştur. Yapay zeka, analitik çözümler gerçekleştiren firma teknolojik alanda müşteri deneyimlerini geliştirmek isteyen şirketlere yapay zeka sayesinde konuşma tanıma, konuşma sentezi ve doğal dil işleme gibi çözümler sunmaktadır.

AR-GE konusuna büyük önem veren Sestek gelirinin neredeyse %40’ını AR-GE çalışmalarına ayırmaktadır. Bu sayede diyalogsal biyometri, diyalogsal analiz ve diyalogsal yapay zeka gibi sunduğu çözümleri geliştirmektedir. Şirketin benimsediği değerler ise şöyledir; Adalet, Memnuniyet, Gelişim, İnovasyon ve Eğitimdir.

Şirket 16 ülkede 300’den fazla şirketin tercih ettiği çözümleri sunmaktadır. Son 5 yılda %30 büyüme kaydeden Sestek yeni iş alanları keşfederek ve mevcut iş hacmini arttırarak ihtiyaç olan pozisyonlara personel alımı yapmaktadır.

İstanbul ve Ankara AR-GE merkezleri bulunan Sestek genellikle bu iller için iş ilanları yayımlamaktadır. Şirketin ayrıca Dubai’de Ar-ge merkezi bulunmakta ve burası içinde zaman zaman iş ilanı yayımlamaktadır. Kariyer yapmak isteyen adaylar için gelişime açık ve adayların terfi şansını kullanabileceği bir firmadır.

Sestek İnsan Kaynakları

İnsan kaynakları şirketin ihtiyaç duyduğu insan kaynağını temin etmek amacı ile iş ilanları yayımlamaktadır. Açık pozisyonları tespit ederek personel alımı yapmak isteyen Sestek İnsan kaynakları adayları eşit şartlarda değerlendirerek işe alım yapar.

İşe alım sürecinde pozisyona uygun olan en doğru adayı seçmek için çeşitli testler uygulayan insan kaynakları, genel yetenek testi ve mesleki yeterlilik testi gibi uygulamalar ile adayları değerlendirir. İşe alım yapılan adaylar çeşitli eğitimlerle şirkete adapte olması sağlanarak ilgili kadrolara yerleştirilir.

Sestek İş İlanları

 • Satış Hesap Yöneticisi İstanbul, Türkiye
 • Uygulama Destek Danışmanı – İstanbul & Ankara, Türkiye
 • Baş Yazılım Mühendisi – İstanbul & Ankara, Türkiye
 • Yazılım Mühendisi – İstanbul & Ankara, Türkiye
 • Kıdemli Yazılım Mühendisi – İstanbul & Ankara, Türkiye
 • Proje Müdürü – Istanbul & Ankara, Turkey
 • Test mühendisi – Istanbul, Turkey
 • Yazılım mimarı – Istanbul & Ankara, Turkey
 • Süreç ve Doküman Yönetimi Uzmanı – Istanbul, Turkey
 • DevOps Mühendisi – Istanbul & Ankara, Turkey
 • Ürün Uzmanı ve İş Analisti – Istanbul & Ankara, Turkey
 • Çalışan Deneyimi Uzmanı – Istanbul, Turkey
 • Ürün Analisti – Istanbul & Ankara, Turkey
 • Yazılım Mühendisi (C++) – Istanbul & Ankara, Turkey

Sestek İş Başvurusu ve İş Başvuru Formu

Kariyer hayatına yeni bir yön vermek ve personel alımı için başvurmak isteyen adaylar Sestek Teknoloji şirketinin açık pozisyonlarına iş başvurusu yapabilirler. Sestek iş başvuru formu doldurmak çok kolay. Dilerseniz yukarıda ki açık pozisyonlar için size en uygun olanını seçerek özgeçmişinizi hr@sestek.com adresine iletebilirsiniz.

İş başvuru formu doldurmaktan ziyade şirkete hazırladığınız CV belgesini world yada pdf şeklinde iletmeniz çok önemlidir. CV Sestek insan kaynakları havuzunda bekletilerek açılacak pozisyonlara istinaden de değerlendirmeye alınabilmektedir. Özgeçmişinizi mail olarak gönderdikten sonra genellikle 10 gün içerisinde dönüş yapılmaktadır.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/sestek-personel-alimi/

Yorum Yazın