Suryapı İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türkiye’deki inşaat sektöründe büyük projelere imza atan Sur Yapı İnşaat, yeni projeler için İnşaat sektöründe deneyimli adaylar alacak. Sektörde ki dalgalanmanın ardından yavaş yavaş düzene giren ekonominin ardından canlanmaya çalışan İnşaat Sektöründe yeni projeler için çalışacak personel aramaktadır. Suryapı Personel alımı, İnşaat işçisi alımı ile ilgili bilgileri yazımızdan edinerek iş ilanlarını görüntüleyebilir ve iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sur Yapı Endüstri San. ve Tic. A.Ş. 

Kurulduğu günden bu yana büyük projelere imza atan Sur Yapı İnşaat, Sektörde hızla büyüyen şirketlerden birisi olmuştur. 1992 yılında kurularak faaliyetlerine başlayan Sur Yapı modern inşalar ile inşaat sektörünü izleyenlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Prestij anlamında tatmin edici inşaatlar yapan Sur Yapı sektörde çizdiği başarılı grafik ile bugün bir çok modern inşa ile inşaat sektöründe yoluna devam etmektedir.

Sur yapı İnşaatın yaptığı inşalar içerisinde anahtar teslim hizmetler sunmaktadır. Konut, Avm, Endüstriyel tesis gibi projeler üretmektedir. 1992 den bu yana 6 milyon metre kareyi aşan inşaat projesi gerçekleştirmiştir. Büyük şirketlerin yönetim merkezlerinin yapımında bir çok köklü kuruluşa hizmet etmiştir.

Sur Yapı inşaat sektöründe önem verdiği değerler içerisinde; Dürüst, Mükemmeliyetçi, Yenilikçi bakış açısı ile hareket etmektedir. Gerçekleştireceği projeleri her projede söz verildiği gibi zamanında ve uygun maliyetlerle yapmaktadır.

Sur Yapı İnsan kaynakları personellerinin en yüksek performans ile çalışmasını sağlamaya çalışmaktadır. Yeterli sayıda personel kontenjanı ile çalışan personellerin yüksek performansı ile büyük işler yapmaya çalışan Sur yapı, her zaman alanında uzman ve deneyimli İnşaat personelleri ile çalışmaktadır.

Sur Yapı İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Sur yapı İnşaat bir çok ilde projeler inşa etmektedir. Bu inşaatlarda çalışacak personel arayan ve zaman zaman iş ilanları ile pozisyon ve konum belirterek işçi alımı yapan Sur yapı, alanında deneyimli ve uzman adaylar ile çalışmaktadır. Sur yapı personel ekipleri içerisinde organizasyonu her çalışanının sahiplenmesi gerektiğini düşünür.

Sur yapı İnsan kaynakları personelleri başarıya teşvik etmek ve başarma arzusunu aşılamaya çalışmaktadır. Başarmanın sonucunda ödüllendirme yapmakta ve bilgisini arttırarak başarıyı yakalayan personellerini üst birimlerde her hangi bir eleman açığı olduğunda ilk olarak başaran personellerini değerlendirmekte ve buralara yerleştirmektedir.

Suryapı İş İlanları

  • Makine Mühendisi
  • Pazarlama Uzmanı
  • Avukat
  • Satış Temsilcisi
  • Mekanik Teknisyeni
  • Çağrı Merkezi
  • Finans Uzmanı
  • Mimar

Sur Yapı İnşaat iş başvurusu

İnsan kaynakları tarafından değerlendirmektedir. Dolduracağınız iş başvuru formu direkt olarak Sur yapı insan kaynaklarına iletilmektedir. İk tarafından değerlendirilen başvurular yetkin ve potansiyel adaylar mülakattan geçerek çalışmaya hak kazanırlar.

Sur yapı inşaata başvurabilmek için önceden öz geçmişinizi doc veya pdf formatında hazırlamış olmalısınız. Hazırladığınız öz geçmiş dosyasını vereceğimiz linkten gözata tıklayarak yüklemelisiniz. Başvuru formunda bulunan Ad-Soyad iletişim bilgilerinizi yazarak gönder butonuna tıklayarak başvuru yapabilirsiniz. Sur yapı İnşaat Başvuru Formu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/suryapi-insaat-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Yorum Yaz