Tav Tepe İnşaat Personel alımı ve İş İlanları 2023

Tav Tepe İnşaat personel alımları için yeni iş arkadaşları alacağını duyurdu. Tav Tepe İnşaat firmasına iş başvurusu yaparak personel alımlarındaki yerinizi alın. Personel alımı yapılacağını insan kaynaklarından duyuran Tav Tepe İnşaat  yeni iş arkadaşları arıyor. Sitemizden İş başvuru Formunu doldurabilirsiniz. Personel alımlarına başvuru yapacaklar için hazırladığımız yazımızın devamını okuyarak eleman alımları hakkında gerekli bilgileri edinebilirsiniz.

Tav Tepe İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

TAV İnşaat, 1997 yılında İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminal ihalesinin Yap-İşlet-Devret usulüyle alınmasının ardından inşaat çalışmalarına başladı ve 2003 yılında resmen TAV Grubu bünyesinde kuruldu. Ana faaliyet konusu ve uzmanlık alanı havalimanları ve ilgili tesislerin inşaatı olmakla birlikte TAV İnşaat; sahip olduğu bilgi birikimini havacılık dışı projelere de uyguladı ve yüksek katlı binalar da inşa ederek portföyünü genişletti.

Bugüne kadar üstlendiği projelerin toplam sözleşme değeri 17,2 milyar dolara ulaşan TAV İnşaat; sektörün en saygın yayınlarından biri olan Engineering News Record (ENR) dergisi sıralamasında kısa sürede birinci sıraya yükselerek havalimanı inşaatı kategorisinde dünyanın en büyük şirketi oldu.

TAV İnşaat’ın Orta Doğu ve Kuzey Afrika Bölgesi’nde Birleşik Arap Emirlikleri (Abu Dabi ve Dubai), Mısır, Katar, Libya, Gürcistan, Suudi Arabistan olmak üzere yedi şubesi ve Türkiye dışında Umman’da TAV Construction Muscat LLC, Suudi Arabistan’da TAV Al Rajhi Construction Co. ve Katar’da TAV Construction Qatar LLC adı altında üç bağlı iştiraki bulunuyor. Akfen holding çatısı altında faaliyet gösteren Tepe inşaat yurt dışı ve yurt içinde projeleri için personel alımı yapmaktadır.

İnsan Kaynakları

Temel İnsan Kaynakları politikamız, işin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturarak insan kaynaklarını çağdaş ölçütlere göre ve herkese eşit fırsat ilkesiyle seçmek, geliştirmek, değerlendirmek ve yönetmektir.

İnsan Kaynakları yönetimi, dinamik, gelişime açık ve yenilikçi bir ortam yaratarak çalışanların performanslarını artırmayı, kurumsal hedefleri bireysel hedeflere indirgemeyi böylece Şirket hedeflerine etkin ve verimli biçimde ulaşılmasını desteklemekle yükümlüdür.

Çalışan profilimiz; değişim ve gelişime açık, başarı motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına takım ruhuna inanan, kaynaklarını ve zamanı doğru kullanan ve aynı zamanda sosyal sorumluluk duyarlılığı yüksek insan kaynağıdır.

Yurt dışı ve yurt içinde vasıfsız işçi ve uzman personeller aranmaktadır. Yapacağınız iş başvurularını yurt dışı yada yurt içi olarak belirtiniz.

Çalışma Şartları

Seçme ve yerleştirme uygulamalarının amacı, kurum kültürüne ayak uydurabilecek adayları kurumumuza katmak ve bu sayede sürdürülebilir başarıyı yakalamaktır. Seçme yerleştirme sürecinde ayrımcılığa yer verilmeden, Holding’in vizyon ve misyonunu destekleyecek alımlar yapmak amaçlanır.

Küresel ortaklarımızın olması nedeniyle işe alımlarda öncelikli kriterlerimiz; çalışanlarımızın çok iyi düzeyde İngilizce bilgisine sahip olması, seyahat ve taşınma engelinin olmamasıdır. Pozisyona göre bazen teknik bilgi ve beceri iş başında kazandırılmakta bazen de tecrübeli ve alanında iddialı kişiler tercih edilmektedir.

İş Başvurusu

İş başvuruları online olarak kabul edilmektedir. İş başvuru formu doldurmak için Online başvuru linkine tıklayarak açılan sayfada staj başvurusu yada Genel Başvuru seçeneklerinden istediğinize tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz. Özgeçmişinizin doğru olması, açık ve net olması insan kaynakları için önem taşımaktadır. Çalışmak istediğiniz pozisyonu ve yurtiçinde yada yurtdışında çalışmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Online İş başvuru linki için Online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/tav-tepe-insaat-personel-alimi/

Yorum Yaz