Türktem Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Türktem Personel Alımı için iş ilanları yayımlayarak istihdama katkı sunmaya devam ediyor. Uluslararası platformlarda birçok faaliyet yürüten Türktem Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketlerin arasında yerini aldı. Faaliyet alanları Hangar Kapısı, Yapısal çelik, Makine, Enerji ve Tesis Yönetim Hizmetleri gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. En hızlı büyüyen şirketler arasına girmesi ile son dönemde en çok istihdam sağlayan şirketlerden de birisi olmuştur. Türktem Şirketi hakkında detaylı bilgi edinerek, nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz…

Türktem Bilişim İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.

Ankara’da 2010 yılında kurulmuş olan TÜRKTEM deneyimi bulunan birçok sektörde tecrübelerini ifşa ederek, kaliteli hizmet sunmak için faaliyete başlamıştır. Global rekabetteki tecrübesi ile ön plana çıkan TÜRKTEM kısa zamanda Türkiye’nin en değerli şirketleri arasına girmeyi başarmıştır.

Türkiye’de ve Dünya’da 10.0000 Metre karelik fabrikası ile üretime başlayan TÜRKTEM; Makine ekipmanları, Hangar Kapısı, Enerji, Hizmet, Tesis Yönetimi, Catering sektöründe verdiği hizmetlerle tercih edilen firmalardan birisi olmuştur. Teknolojiyi takip ederek üretim tesislerine entegre etmekte ve modern hizmet anlayışını müşterilerine sunmaktadır.

Gerçekleştirdiği projeler ile dikkatleri üzerine çeken TÜRKTEM; özellikle Milli Savunma Bakanlığı ile ortak gerçekleştirdiği projelerde birçok ilde projeler gerçekleştirerek başarı ile tamamlamıştır. TÜRKTEM yeni projeler planlayarak hem iş ağını genişletmekte hem de projelerde ihtiyaç duyulan insan kaynağını yaratmak amacı ile personel alımı yapmaktadır.

TÜRKTEM Personel Alımı ve İş İlanları

İnsan kaynakları şirket için gerekli insan kaynağını yaratmak üzere işe alım yapmaktadır. Mevcut projeler ve planlanan projelere ilişkin nitelikli insan kaynağını oluşturmak için mülakatlar yapmaktadır. Doğru işe doğru insan yerleştirmek için dil, din, ırk, mezhep ve cinsiyet ayrımı yapmadan adayların yetkinliğine odaklanarak işe alım sürecini yönetmektedir.

Merkezi Ankara’da bulunan şirket yine de farklı illerde işçi alımı yapabilmekte ve projelere dahil edebilmektedir. Birçok ilde gerçekleştirdiği projelerde gereken işçi ihtiyacını merkezi üzerinden personel alımı yaparak gidermektedir. Şirket hem kendisini geliştirmek hem de şirketi ileri noktaya taşıyabilecek adayları tercih etmektedir.

İşe alım yaptığı sektörler; İnşaat, Yemekçilik, Temizlik, Gıda, Bilişim ve Makine olarak gözümüze çarpmaktadır. İş ilanları şirketin insan kaynakları tarafından tespit edilen alanları ve ihtiyaç duyulan birimler için, açık pozisyonları belirleyerek yayımlanmaktadır.

Kariyer hedefi bulunan adayların da tercih edebileceği şirketler arasında olan TÜRKTEM, çalışmak isteyen adayların başvurularını her zaman kabul etmektedir. İnsan kaynaklarında oluşturduğu CV havuzu ile personel ihtiyacı duyulduğunda havuzdaki özgeçmişleri inceleyerek mülakat için çağırabilmektedir.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar

 • Kaynakçı
 • Kaynak Ustası
 • Gazaltı Kaynakçısı
 • Tekla Structure (X-Steel) 
 • Bilişim Uzmanı
 • Fabrika İşçisi
 • Temizlik Elemanı
 • İnşaat İşçisi
 • Planlama Uzmanı
 • İnsan Kaynakları Personeli
 • Beden İşçisi

Türktem İş Başvurusu

İş başvurusu yapmak için kariyer sitelerinde gezmenize gerek yok. TÜRKTEM adaylara kolayca başvuru yapma imkanı sağlıyor. İş başvurusu yapmak için gerekenler: Türktem İş Başvuru formu linkine tıklayın. Açılan sayfada doldurmanız gereken alanlar;

 1. İsim-Soy isim
 2. E-Posta
 3. Telefon
 4. Doğum Tarihi
 5. Medeni Durum
 6. İkamet Adresi
 7. Mesleğiniz
 8. Askerlik Durumu
 9. Eğitim Durumu

Alanlarını doldurduktan sonra altta bulunan Gönder butonuna tıklamanız yeterlidir. Başvurunuzu ilettikten sonra ihtiyaç duyuluyorsa veya ihtiyaç duyulması halinde insan kaynakları sizi arayarak iletişime geçecektir.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/turktem-personel-alimi/

Yorum Yaz