Uludağ Edaş Personel Alımı İş İlanları 2023

Limak enerji şirketinde bulunan UEDAŞ personel alımı yapmaya devam ediyor. Uludağ Edaş şirketinde çalışmak isteyen adaylar için yayımlanan Güncel iş ilanlarına bu yazımızdan ulaşarak Limak Enerji Personel Alımı ve Uludağ Edaş Personel Alımı ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Uludağ Edaş Şirketi hakkında detaylı bilgi ve Sosyal olanaklar, Maaş ve merak ettiğiniz konuları öğrenebilirsiniz.

Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş

Uludağ Elektrik Dağıtım şirketi Elektrik sektörünün özelleştirme kapsamına alınması ile özelleştirilen bir şirkettir. 2010 yılında özelleştirilen şirket Cengiz Holding, Limak Holding ve Kolin inşaat‘ın çatısı altında bulunmaktadır. Şirket Bursa, Balıkesir, Çanakkale ve Yalova bölgesine hizmet vermektedir. Bölgede yaklaşık 5 milyon nüfus yaşamakta ve UEDAŞ şirketinden elektrik almaktadır. 2010 yılından bu yana enerji sektöründe kendini geliştirmeye devam eden ÜEDAŞ kesintisiz ve kaliteli elektrik temini için var gücü ile çalışmaktadır.

Marmara bölgesinden sorumlu olan Uludağ Elektrik Dağıtım şirketi her geçen gün artan abone sayısı ile kalitesini doğru orantıda arttırmayı hedefleyerek yoluna devam etmektedir. Teknolojinin getirdiği yenilikleri de sektörde kullanmaya çalışan ve sisteme entegre eden UEDAŞ personel bakımından da verdiği eğitimler ile tüketicileri memnun kılmaya çalışmaktadır. Limak enerji şirketi bünyesinde bulunan UEDAŞ yeni elektrik aboneliği, Online Fatura ödeme, Sayaç okuma, Elektrik arızası giderme, Elektrik tesis bakımı gibi hizmetler vermektedir.

Uludağ EDAŞ Personel Alımı İş Başvurusu ve İş İlanları

Kariyer hayatında önemli adımlar atmak isteyen bir çok aday büyük kurumsal şirketlerde çalışmayı hedeflemektedir. Bu kurumsal şirketlerden biriside Limak Enerji çatısı altında bulunan Uludağ EDAŞ şirketidir. Yayımladığı iş ilanları ile iş arayan adayların dikkatini çeken şirket prensipli çalışma koşulları ile çalışacak adaylar aramaktadır. Merkezi Bursa’da bulunan şirket hem sorumlu olduğu iller için hemde Genel Müdürlükte çalışacak eleman arayabilmektedir.

Uludağ EDAŞ İşletme Müdürlükleri
 • GEMLİK İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ – Bursa
 • İNEGÖL İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ – Bursa
 • MUSTAFA KEMALPAŞA İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ – Bursa
 • NİLÜFER İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ – Bursa
 • OSMANGAZİ İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ – Bursa
 • YILDIRIM İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ – Bursa

İnsan kaynakları ile çalışanlar arasında güçlü bir bağ kuran UEDAŞ Şirketi bütün çalışanlarının aynı şartlarda çalışmasına olanak sağlamaktadır. Eşit imkanlar ile eşit sosyal olanaklar tanınan personellerin yanı sıra işe alım sürecinde de fırsat eşitliliği ilkesi ile personel alımı yapmaktadır. Şirket iş etiğine ve iş disiplinine önem verirken çalışanlarınında şirketin hissedarı gibi şirketi ve işi sahiplenmelerini istemektedir. Bu anlayış ile şirketin büyümesinde çalışanlarının büyük bir payı olduğunu belirtmektedir.

Uludağ EDAŞ İş İlanları zaman zaman insan kaynakları aracılığı ile medyada yayımlanmaktadır. Bunun yanı sıra başvurular için sürekli kapısını açık tutan şirket gönderilen öz geçmiş formlarını havuzunda tutarak ihtiyaç anında iletişime geçmektedir. Bu konuda oldukça titiz olduğunu aktaran şirket mutlaka iş arayanların cv’lerini göndermelerini istemektedir. Cinsiyet eşitliliği ilkesi ile hareket eden şirket çalışanlarının %44’ü kadındır. Bu bağlamda ayrımcılığa karşı çıkan bir şirket konumundadır.

Çalışabileceğiniz Pozisyonlar
 • Sayaç Okuma Elemanı
 • Dağıtım Elemanı
 • Montaj Elemanı
 • Satış Yetkilisi
 • Kurumsal Müşteri Temsilcisi
 • Gişe Görevlisi
 • Endüstri Mühendisi
 • Örme Direk Ustası
Nasıl İş Başvurusu Yapılır?

İş başvurusu yapmak için öncelikle bir başvuru formu oluşturmalısınız. Başvuru formu oluşturmak için İnternette yayımlanan hazır CV formlarını yada bir kariyer sitesinde üyelik açarak oluşturacağınız öz geçmişi PDF formatında indirebilirsiniz. Teknoloji ile çok aranız yok ise tanıdığınız birinden yardım isteyebilirsiniz. Başvuru formunuz kesinlikle word, PDF formatında olmalıdır.

Öz geçmiş oluştururken geçmişte yaptığınız işleri, deneyimlerinizi ve yetkinliklerinizi detaylı bir şekilde anlatmanız işe alım sürecinde sizi bir adım önde kılacaktır. Başvurumuzu mail yolu ile göndereceğiz. Şirket Limak Enerji çatısı altında olduğundan Limak insan kaynaklarına ileteceğimiz başvuru hem limak enerji hemde UEDAŞ şirketi için değerlendirilecektir. Başvuru için mail adresi; limakenerji@limak.com.tr

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/uludag-edas-personel-alimi/

Yorum Yaz