Vadistanbul Avm İş İlanları ve İş Başvurusu 2023

Vadistanbul Avm İş ilanları yayımlamaya devam ediyor. İstanbul’un en çok ziyaret edilen alışveriş merkezlerinden birisi olan Vadistanbul avm bir çok mağazayı bünyesinde bulunduruyor. Bu ilanımızda Vadistanbul avm iş ilanlarını inceleyecek Part Time Eleman alımı yapılan pozisyonları görecek ve nasıl iş başvurusu yapabileceğimizi anlatacağız. Vadistanbul Avm hakkında detaylar ve iş ilanları yazımızın devamında…

VADİSTANBUL

Vadistanbul 2017 yılında Artaş, Evyap ve İnvest  yatırımları ile faaliyete geçirilmiştir. Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezlerinden birisi olma özelliğini taşıyor. Kullanılabilen alan ebatı 103 bin m², Otopark hacmi ise İstanbul’un en büyük 2. Otoparkı konumundadır. 270’den fazla mağazaya sahip olan Vadistanbul Avm, doğa ile iç içe dizayn edilmiş ve yüksek kalitede teknolojiler ile inşa edilmiştir.

Açık havada alışveriş yapma imkanı sunan Alışveriş merkezi 760 Metrelik uzun bir cadde ile keyifli alışveriş ve sıkılmadan zaman geçirmenize olanak sağlıyor. Konumu itibari ile ulaşımın en kolay olduğu Avmlerden birisidir. Avrupa’da bazı avmlerde görülen Cam tavan dizaynı Vadistanbul ile Türkiye’de de görülebilmekte ve ziyaretçilere ferahlık vermektedir.

VADİSTANBUL AVM İŞ İLANLARI

Vadistanbul Avm içerisinde barındırdığı mağazalar ile ülkenin istihdam kaynaklarından birisi olmaktadır. Hem mağazalar aracılığı ile yayımlanan iş ilanları hem de Avm’nin ortak kullanım alanlarında temizlik, Güvenlik ve danışma gibi pozisyonlarda iş ilanları yayımlanmaktadır. Mağazalar içerisinde ise bir çok pozisyonda iş ilanı mevcut. Bunlardan bazıları; Satış danışmanı, Garson, Kasiyer, Temizlik Elemanı, Müşteri temsilcisi, Reyon Düzenleme Elemanı ve çeşitli mağazalarda çeşitli pozisyonlar bulunabilmektedir. 270’den fazla Mağazaya sahip olan alışveriş merkezi bu oranda da personel bulundurmaktadır.

İş fırsatları sunan mağazalarda bazılarını aşağıda paylaşacağız. Bu mağazalara tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

İş Başvurusu Yapabileceğiniz Mağazalar;

Vadistanbul Avm İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş başvurusu yapmak için yukarıdaki mağazalardan hangisinde çalışmak istiyorsanız onun üzerine tıklayınız. Çalışmak istediğiniz mağaza yukarıdaki listede yok ise aşağıdaki arama bölümüne mağaza ismini yazarak arama yapınız. Mağaza araması yada yukarıdaki mağazalara tıkladıktan sonra aşağıda bulunan iş başvuru düğmesine tıklayarak iş başvuru formunu doldurabilirsiniz. Bazı markaların açık pozisyonları yazılmış bazıları yazılmamış olabilir. Nasıl iş başvurusu yapılır? kısmından açıklamayı okuyarak en doğru başvuru yolunu bulabilirsiniz.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/vadistanbul-avm-is-ilanlari-ve-is-basvurusu/

Yorum Yaz