Yamata İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları 2023

İnşaat işinin ehli firmalarından olan Yamata Yatırım
firması yeni iş ilanları yayınlamaya devam ediyor! Özellikle yurt dışındaki
mevcut projelerinde mesleğine göre birçok departmana personel alımı yapacak. Türkiye’nin
sayılı inşaat firmalarından olan Yamata İnşaat yaklaşık olarak
Türkiye ‘de 3600 personeline ek olarak yeni yapılan projelerde ve mevcut
projelerinde ki departmanlara personel alımı yapacağını duyurdu. İnsan kaynaklarının
yayınladığı iş ilanına göre Dünyanın Birçok ülkesinde birçok projesine personel
alımı yapılacak olup bazı departmanlara mülakat ile bazı departmanlara mesleki
yeterliliğe göre alım yapılacağını bildirdi.

Dünyada Yamata İnşaat;

Türkiye ve Yurtdışında 650 den fazla dev projesi bulunan Yamata İnşaat şantiye ve ofislerinde 3600 çalışanı ayrıca professionel olarak 400 kişilik bir kadroya sahip çalışanıyla iş hacminin büyük bir kısmını kapsamaktadır. 1999 Yılında kurulan Asya ve Avrupa da faaliyetine başlayan Yamata İnşaat Türkiye’de ise bir çok okul , otel , hastane gibi inşaat projelerinin yanı sıra, altyapı çalışmaları ve sanayiye yönelik endüstriyel projeleriyle de öne çıkan şirket, mimarinin yanı sıra kalitesi nedeniyle de en çok tercih edilen şirketler arasında yer alıyor.

Yamata‘nın başarısındaki en önemli unsur ise her boyutta ve içerikteki inşaat projelerini yönetme, tasarlama, planlama ve en kısa sürede hayata geçirme yeteneği. Başarısını hizmetin ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak yapılmasına borçlu olduğunu söylemekte. Yamata İnşaat  İnsan kaynağı ve teknoloji ile sürekli desteklenen yönetim ve üretim yaklaşımları kapsamında projelerini yenilemeyi amaç edinen şirket, çalışanlarının kişisel gelişimini ve mutluluğunu da ön planda tutuyor. İş ortakları için güven üzerine kurulu, verimliliği, kalite ve iş güvenliği açısından örnek olan Yamata, tecrübeli ve eğitimli çalışanlarıyla da sektörün öncü şirketleri arasında yer alıyor.

Yamata İnşaat Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye’nin en köklü inşaat şirketlerinden birisi olan Yamata, yurtdışı ve yurtiçinde gerçekleştirdiği projeler için nitelikli insan kaynağı temin etmeye çalışmaktadır. İnsan kaynaklarının projeler için gereken personel sayısını tespit ederek işe alım yapmaktadır. Özgeçmişini gönderen adayları eşit şartlarda inceleyerek nitelikli ve yetkin adayları şirket bünyesine katar. Şirketin amacı projelerdeki kalitenin sürekliliğini sağlaması için kendini geliştiren ve kariyer hedefleyen adayları şirkete kazandırmaktır.

Personel Yönetimi;

Yamata İnşaat çalışanları sadece Türkiye’deki standart çalışma prensiplerine bağlı kalmadılar çünkü Yamata İnşaat çalışanlarını önemseyen geliştirmeye çalışan bunun yanında eşit istihdam sağlamayı hedefleyen bir şirkettir. Yamata’nın sürekli gelişen, kendini yenileyen yapısı içerisinde; işin yetkinliklerini tam olarak karşılayacak ve performansı ile fark yaratacak adaylar; web sitemiz üzerinden iş başvurusu yapabilirler.

Personel Alınacak Departmanlar;

Mühendislik Satış Teknik Üretim / İmalat Hizmet Bakım / Onarım Pazarlama Muhasebe Operasyon Müşteri İlişkileri Finans Teknisyenlik Teknikerlik Bilgi İşlem İnsan Kaynakları AR-GE İş Geliştirme İdari İşler Satın alma Planlama Lojistik Yönetim Kalite Müşteri Hizmetleri / Çağrı Merkezi Halkla İlişkiler Denetim / Teftiş Sekreter İthalat/İhracat Hukuk Teknoloji Pazar Araştırma Depo / Antrepo Personel Tasarım / Grafik Organizasyon Arşiv / Dokümantasyon Eğitim Tedarik Yönetimi Mütercim Tercümanlık Güvenlik Haberleşme Yiyecek ve İçecek Nakliye Program Reklam Sağlık Turizm Sistem Dış İlişkiler Sigorta Mimarlık Taşıma Ulaştırma Kredi Risk Yönetimi Akademik Ruhsatlandırma

Yamata İnşaat iş başvurusu nasıl yapılır ?

 Elemanpersonelalimi.com olarak iş arayan ve iş veren arasındaki iletişimin daha güçlü olması gerektiği yönünde çalışmalar yapmakta ve iş arayan kişinin işverenle arasında aracı olmadan direkt işverenin web sitesinden başvuru yapmasını sağlamaktayız.

Yamata İnşaat işe alımda dikkat ettiği en önemli özellikler;

  • Adayın çalışacağı pozisyon için gerekli eğitimi almış olması,
  • Yamata İnşaat Kurum-Kültürüne ve diğer pozisyonlardaki ekip arkadaşlarına uyum sağlayabilecek özelliklere sahip olması,
  • İleriye yönelik amaç ve hedef oluşturması,
  • Çalışacağı pozisyona dair gerekli bilgilere sahip olması.

Yamata İnşaat İş Başvurusu

İnsan kaynaklarına yapacağınız iş başvurusu ik departmanı tarafından incelenmeye alınacak ve gerekli ihtiyaç doğduğu zaman sizi mülakata çağıracaklar ya da uzak bir yerde iseniz skype üzerinden mülakat yapılabilecektir. Yamata İnşaat hangi departmanlara personel arıyor görmek ve personel alımlarına iş başvurusu yapmak için Online başvuru linki; İş Başvurusu.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/yamata-insaat-personel-alimi-ve-is-basvurusu/

Yorum Yaz