Yolcu360 Personel Alımı ve İş İlanları 2023

Yolcu360 Personel Alımı ve İş İlanları ile işe alım yapan güncel şirketlerden birisidir. Araç kiralama hizmeti veren Yolcu360 yeni dönemde istihdama da katkı sunan ve sunacak olan bir şirkettir. Türkiye’nin 4/1 yanında araç kiralama hizmeti veren Yolcu360.com güvenli ödeme yöntemleri ile de kullanıcıların dikkatini çekiyor. Bu ilanımızda Yolcu360.com hakkında detaylı bilgi vererek iş ilanlarını inceleyeceğiz…

Yolcu360.com Personel Alımı ve İş İlanları

Türkiye’de ”Araç kiralamak ne kolaymış” sloganı ile hizmet vermeye başlayan yolcu360.com kısa sürede kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı. Sektörde kullanıcılara kolaylık sağlamak amacı ile 2015 yılında silikon vadisinde kurulmuştur. Otomobil kiralama sektöründeki sıkıntıların farkında olan ve buna bir çözüm getirmek isteyen firma tatilcilerin, seyahat yapanların ve gezmeyi sevenlerin uğrak noktası olmuştur.

Otomobil sektörüne hızlı giriş yapan Yolcu360.com Türkiye’nin lider araç kiralama motoru rent a car şirketleri ile araç kiralamak isteyen müşterileri bir araya getiriyor. Güvenli ödeme yöntemleri ile kullanıcılar rent a car firmalarına hiç bir ödeme yapmadan araçlarını teslim alabiliyor.

Bunun yanı sıra bir kiralık otomobil arama motoru olarak, dilediğiniz tarihlerde belirlediğiniz teslimat saatlerinde araç seçeneklerini ve fiyatlarını seçtiğiniz taktirde karşınıza çıkarıyor. Yolcu360.com üzerinden ödeme yaparak güvenli bir şekilde aracınızı teslim alabilir, olumsuz bir durumda geri ödeme alabilirsiniz.

Yolcu360 İş İlanları

Sektöre yön veren hizmetleri ile kısa zamanda büyüyen yolcu360.com bunun yanında istihdama da katkı sunmaktadır. Birçok pozisyonu içerisinde barındıran Yolcu360, bunun yanında kariyer yapmak isteyen adaylar içinde fırsatlar sunuyor. Hala kendini geliştirmekte ve gelişmekte olan şirket iş alanlarını da arttırarak personel istihdam etmektedir.

Personel alımı için insan kaynakları üzerinden başvuruları kabul ederek nitelikli adayları bünyesine kazandırmaktadır. Yolcu360 şirketinin istediği çalışan profili yenilikçi, teknoloji ile uyumlu, proaktif, insifiyatif alabilen ve kendini geliştirebilen çalışanlardır.

Merkezi İstanbul’da olan firma hem İstanbul hem de Türkiye’nin birçok ilinde anlaşmalı olduğu iş ortakları ile personel sayısını genişletmektedir. Çalıştığı iş ortakları ise şu şekildedir; 7/24 Rent A Car, Akkor, aloCar, Arme Rent A Car, Arya Rent A Car, Asal Car, assist carrental, Avec, Ayes, Carentgo, carwingo, Çizgi Rent A car, Contact Rent A Car, dailygo, dailydrive, Dejavu Rent A Car, Demonti Rent A Car, Didi Rent A Car, DMR Car, Durucar, Rent E car, Eka Rent A Car, Erboy, Ertur, Eurauto, Europcar, Garenta, Green Motion, Hasgül, Hellocar, Kar Rent A Car, Koral Car Rental, Ladon, Lease, Mayrent, Multicar, Nissa, Novacar, Oğuz Rent a car, Oscar Rent, Otokar Rental, Urento, Wish, Swissh ve yeni anlaşılan bir çok şirkettir.

Açık Pozisyonlar

  • Arka Uç Geliştirici
  • Ön Uç Geliştirici
  • Mobil Geliştirici

Çalışabileceğiniz pozisyonlar çeşitlilik göstermektedir. Bilişim, insan kaynakları, Editör, Çağrı merkezi, Muhasebe, Müşteri Temsilcisi, Şoför ve diğer çeşitli pozisyonlar çalışabileceğiniz pozisyonlardır. İş ağını genişletmekte olan Yolcu360.com yeni iş ilanları yayımlamaya ve personel alımı yaparak personel sayısını arttıracağa benziyor.

Yolcu360.com İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Online iş başvurusu Yolcu360 firması için yeterli olmaktadır. Halihazırda online hizmet veren yolcu360.com için internet üzerinden göndereceğiniz CV çok önemlidir. Şirket önceden incelediği özgeçmişlere göre adayları seçerek mülakata almaktadır. Bu nedenle özgeçmişinizin çok iyi hazırlanmış, detaylar verilmiş bir şekilde olması son derece önemlidir. Kariyer sitelerinde çeşitli sitelerde ismi geçse de iş başvuru formu doldurmanın en kolay yolu careers@yolcu360.com mail adresine özgeçmişinizi göndermektir.

Yazı Kaynağı:  https://www.elemanpersonelalimi.com/yolcu360-personel-alimi-ve-is-ilanlari/

Yorum Yaz