Epic Games Çıldırdı: GTA 5 Ücretsiz Oldu! Nasıl İndirilir?

Epic Games her hafta farklı oyunları ücretsiz olarak dağıtmaya devam ediyor. Şirketin bu kampanyası oldukça sevilmiş ki oyuncular tarafından ilgiyle karşılanıyor. Epic Games bu sefer çıldırdı ve bombayı patlattı. Şirketin “Epic Games Store” isimli çevrimiçi mağazası, Grand Thef Auto: V (GTA 5) oyununu 14 – 21 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz olarak kütüphanenize eklemenize olanak tanıyor.

Platform üzerinde kısa süreliğine ücretsiz olarak sunulan bu oyunun normal satış fiyatı 169 TL. Bu oyunu belirtilen tarihler arasında kütüphanenize eklediğiniz zaman ömür boyu sahip oluyorsunuz.

Oyuna ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gereken Epic Games Store üzerinden bu oyunu hesabınıza eklemektir. Oyunu eklemek için bir Epic Store hesabına sahip olmanız gerekiyor ve bundan sonra aşağıdaki adımları takip edip oyuna sahip olabilirsiniz.

  • Epic Games hesabınıza giriş yapın.
  • İki faktörlü kimlik doğrulamayı ayarlardan aktif edin.
  • Ardından Grand Thef Auto: V mağaza sayfasına giriş yapın.
  • Yükle tuşuna basın.
  • Siparişi ver butonuna tıklayın.

GTA 5 Nasıl Bir Oyun?

Genç bir serseri, inzivaya çekilmiş bir banka soyguncusu ve ürkütücü bir psikopat, kendilerini suç dünyasının, ABD hükümetinin ve eğlence sektörünün karışık ağlarında buluyor. Kendileri de dahil, hiç kimseye güvenemedikleri acımasız bir şehirde tehlikeli soygunlar yapmayı başarmak zorundalar.

Grand Theft Auto V’in PC sürümü, oyunculara 4k ve ötesinde çözünürlükle ve saniyede 60 kare tazeleme hızıyla Los Santos ve Blaine County dünyasını keşfetme fırsatını sunuyor.

Oyun, fare ve klavye kontrollerinin yanı sıra doku kalitesi, gölgelendirici, mozaikleme ve kenar yumuşatma gibi 25 farklı ayar dahil, PC’ye özgü birçok özelleştirme tercihi sunuyor. Ayrıca araç ve yaya trafiği kontrolü için nüfus yoğunluğu belirleyebilme özelliği, iki veya üç monitör desteği, 3D uyumu ve tak-çalıştır kumandalar için destek de seçeneklere dahil.

Ayrıca Grand Theft Auto V’in PC sürümüne 30 oyuncu ve 2 izleyici desteğiyle Grand Theft Auto Online da dahil. Grand Theft Auto Online’ın PC sürümü, Soygunlar ve Rakip modları da dahil olmak üzere konsollarda çıktığı tarihten beri yayınlanan tüm mevcut geliştirmeleri ve Rockstar’ın oluşturduğu içeriği de içeriyor.

Grand Theft Auto V ile Grand Theft Auto Online, Birinci Şahıs Bakışı Moduyla son derece detaylı Los Santos ve Blaine County dünyasını bambaşka bir şekilde görme şansını veriyor.

GTA 5 Sistem Gereksinimleri

Minimum Önerilen
İşletim Sistemi Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1 Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
İşlemci Intel Core 2 Dört Çekirdekli İşlemci Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Dört Çekirdekli İşlemci (4 CPUs) @ 2.5GHz Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Bellek 4 GB RAM 8 GB RAM
Ekran Kartı NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11) NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Depolama 72 GB kullanılabilir alan 72 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı %100 DirectX 10 uyumlu %100 DirectX 10 uyumlu

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu oyunu Epic Games Store üzerinden 14 – 21 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Yorum Yazın