Rüyada Ay Tutulması Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Ay Tutulması Görmenin Anlamı ve Yorumu

Rüyada ay tutulması görmenin anlamı, musibete yorulmaktadır. Bu nedenle hayırlı bir rüya olarak nitelendirilmez. Diğer yandan bazı rüya sözlüğü yazarları masum kişiye atılan iftira olarak tanımlar. Kimi rüya tabiri yorumcularına göre de kişinin uğrayacağı manevi sıkıntılara delalet etmektedir.


Rüyada Ay Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ay görmesi bereketli ve hayırlı bir geleceğe sahip olduğuna işaret eder. Rüyada ay tutulması görmenin yorumu, başbakanın görevden alınacağı demektir. Bir alimin ya da rüya sahibinin çok sevdiği kişinin vefat edeceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Ayı Tuttuğunu Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ayı eline aldığını görmesi kısmet demektir. Rüya sahibinin hayırlı bir kısmetle dünya evine gireceği şeklinde yorumlanır. Kişi eğer evli ise iş yaşamında büyük başarılara imza atacağına yorumlanır.


Rüyada Ayın Secde Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin devlet kadrosuna gireceği ve çok iyi makama yükseleceği şeklinde tabir edilir. Rüyada ayın secde ettiğini görmek övgü dolu sözler işiteceğine ve göğsünün kabaracağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine delalet eder.


Rüyada Ay ile Güneşin Mücadele Ettiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında ay ile güneşin mücadele ettiğini görmesi çevresindeki iki büyük insanın birbirlerine düşmanlık edeceğine ve ciddi olaylar yaşanacağına delalet eder. Rüyada ay ile güneşin mücadele ettiğinin görmek çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına rivayet eder.


Rüyada Dolunay Görmek

Rüya sahibinin rüyasında dolunay görmesi güzel ve en kısmetli işlere sahip olmaya ve her dilediği şeye kavuşmaya tabir edilir. Mutluluk ve sevinç anlamına gelir. Rüyada dolunay görmek neşeli bir hayat süreceğine, şansının da döneceğine, işlerinde bolluk ve bereketin hakim olacağına işaret eder.

Yorum Yazın