Rüyada Çarşı Pazar Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çarşı Görmek

Rüyada çarşı görmek, mescid, hacca gitmek, fitne, muharebeye yorulur. Rüyasında çarşı gören kimse için rüya yorumu, mescid gibi kalabalık yerlerde bulunacak, hacca ya da umreye gidecek, kalabalık içinde kendisine iftira atılacak ya da fitne çıkarılacak, kalabalık bir tartışma ortamında yer alacağına delalet eder.

Bazı yorumculara göre rüyada çarşı görmek, oradan ne aldığınıza göre yorumlanır. Yani rüyasında çarşıya veya pazara giden kimse kendini hangi satıcıların yanında görüyorsa yahut hangi çeşit mallar alıyorsa ona göre anlam kazanır. Bu konuda rüya tabirleri kitaplarında şu çeşitlerde ifadelere yer verilmektedir:


Rüyada Kalabalık Çarşı Görmek

İnsanların çok olduğu ve yürümenin daha zor olduğu çarşı ticaretle uğraşan kimse için elindeki malı satmaya işarettir. Büyük siparişler alacağı ve iyi paralar kazanacağı yorumu yapılır. Maaş ile çalışan kimse için de bu durum ikramiye habercisidir.


Rüyada Pazar Görmek

Rüyada pazar gören rüya sahibinin iş hayatında çok büyük rakiplerinin olacağına, rüyayı gören kişinin kurnaz davranacağına, rakiplerini geçip makam sahibi olacağına delalet etmektedir. Rüya sahibinin çok dikkatli olması gerektiğine yorulur.


Rüyada Pazar Yeri Görmek

Rüyada pazar yeri görmek, rüyayı gören kişinin kısa süre içerisinde maddi kazancını ikiye katlayacağına, iş hayatında yeni fırsatlar elde edeceğine, doğru kararlar alacağına işaret etmektedir.


Rüyada Pazar Arabası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında pazar arabası görmesi huzurlu ve güzel bir hayat yaşayacağı, karşısına çıkacak olan fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceği anlamına gelmektedir.


Rüyada Çarşıdan Kitap almak


Rüyada Kuyumcular Çarşısına Gitmek

Çarşıdaki kuyumcuları gezdiğini gören kimse için evlatlarının dahi faydalanacağı refah düzeyine ulaşacağı ve mülk sahibi olacağı rivayet edilir.


Rüyada Çarşıdan Mutfak Alışverişi Yapmak

Rüyasında zeytin, yağ, bal vs. gibi mutfak alışverişi yaptığını gören kimse hastaysa sağlığına kavuşur. Sağlığının daha da güçleneceğine delalettir.


Rüyada Eczacılar Çarşısına Gitmek

Eczacıların yer aldığı yere giden ve ilaç alan kimse için sevinç verici haber ve hayırlı eş yorumu yapılır.


Rüyada çarşı pazar görmek, kişinin hayırlı işler yapacağı demektir. Bazı tabircilere göre ise rüyada çarşı pazar görmek, rüya sahibinin kavga veya tartışma ortamında olacağı anlamlarına gelmektedir.


Rüyada Bakırcılar Çarşısına Gitmek

Rüyada bakırcılar çarşısına gitmek, bakırcıları gören ve oradan alışveriş yapan kimse için sıkıntılı günlerin geldiği söylenir. Kimi yorumcuya göre bakırcı görmek bekar kimse için evlilik manasına gelir.


Rüyada Çarşıya Gittiğini Görmek

Rüyada çarşıya gittiğini görmek, kişinin hayırlı işlere atılacağına işarettir. Rüya sahibinin işlerinin büyüyeceğine, hanesinden bolluk ve bereketin eksik olmayacağına işaret etmektedir.


Rüyada Çarşıda Dolaştığını Görmek

Rüya sahibinin rüyasında çarşıda dolaştığını görmesi, kişinin işlerinin düzeleceğine ve büyük yatırımlar yapacağına delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın