Rüyada Çikolata Görmek, Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada çikolata görmek, mutluluğa ve huzura yorulur. Rüyasında çikolata gören kimse için mutlu olacağı söylenir. Sıkıntıları geride bırakarak mutlu günlere adım atacağı ve para kazanacağı da rivayet edilir. Rüya sahibi için alın teriyle kazanacağı helal para ve onunla aldığı helal mal tabiri yapılacağına delalet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularının kimine göre rüyada çikolata görmek, güven demektir. Rüyasında çikolata gören kimse insanların güvenini kazanır. Çevresindekilerle iyi geçinir, yeni arkadaşlar edinir ve yeni dostluklar kurar. Rüya sahibi için etrafındakilerin kolayca güvenebileceği ve bu güveni boşa çıkarmayan insan yorumu yapılır. Rüya tabiri kitaplarında rüyada çikolata yemek kimi zaman hastalık manasına gelir. Kimi kitaplara göre çikolata rengi itibarıyla iç organlarımızdan karaciğere karşılık gelir.

Ayrıca rüyada bitter çikolata görmek hakkında yorumcular eğer az yenip bırakılıyorsa kişinin sağlık bulacağı yorumunu yapar.


Rüyada Çikolata Hediye Almak

Rüya sahibinin mutlu olacağı bir haber alacağı anlamına gelir. Rüyada çikolata hediye almak, kişinin hanesinin bolluk ve bereket içerisinde olacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine delalet eder. Bazı rüya yorumcularına göre rüyada çikolata hediye almak, çekilen zahmetlerin yakın zamanda karşılığını alacağına da yorumlanmaktadır.


Rüyada Birinin Çikolata Vermesi

Rüya sahibinin rüyasında birinin çikolata verdiğini görmesi kişinin uzun süreli bir aşk hayatına sahip olacağına delalet eder. Rüyada birinin çikolata vermesi, zor zamanında yanında olacak olan insanların varlığına yorumlanır. Aynı zamanda kimi rüya yorumcusuna göre rüyada birinin çikolata vermesi, kişinin stresli ve sıkıntılı yaşantısının artık sona ereceğine, hayatında beyaz bir sayfa açarak devam edeceğine, çevresinde bulunan kötü insanları kendisinden uzaklaştırarak rahata kavuşacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Erimiş Çikolata Görmek

Rüya tabircileri tarafından yapılan bir yoruma göre rüyada erimiş çikolata görmek, kişinin hayal kırıklığına uğrayacağı bir durum ile karşı karşıya kalacağına, bu durumun sadece kendisini değil tüm aile bireylerini de üzeceğine yorumlanmaktadır.


Rüyada Birinden Çikolata Almak

Rüya sözlüğü yorumcularına göre, rüyada birinden çikolata almak kişinin, yakın zamanda müjdeli bir haber alacağına, gelen bu haberden sonra uzun bir yolculuğa çıkması gerekeceğine delalet eder. Rüyada birinden çikolata almak aynı zamanda kişinin hayatında var olan sıkıntılarının da sona ereceğine delalet etmektedir.


Rüyada Çikolata Görmek Ama Yememek

Rüya sahibinin rüyasında çikolata görüp yemediğini görmesi kişinin uzun bir aradan sonra tekrardan rahata kavuşacağına, hayatında karşısına çeşitli fırsatların çıkacağına, bu fırsatları değerlendirmek için elinden geleni yapacağı anlamına gelir.


Çikolata Yediğini Gören Kimse

Rüyada çikolata yediğini gören kişinin, için karaciğerinde rahatsızlık peydah olacak ve rüya sahibine sıkıntı verecek yorumu yapılır.


Rüyada çikolata görmek, sağlığınıza dikkat etmeniz gerekeceğine, yakın zamanda bir sağlık kontrolüne gideceğinize, sağlığınıza çok dikkat etmediğiniz demektir. Vücudunuzun bazı bölgelerine fazla yükleneceğiniz anlamına gelmektedir.


Rüyada Çikolata Aldığını Görmek

Rüyasında çikolata aldığını gören kişinin, kısmetinin açılacağı, hayatının güzelleşeceği delalet eder.


Rüyada Çikolata Vermek

Rüyasında çikolata verdiğini gören rüya sahibinin, duygusal bir yapıya sahip olduğuna, hayatıyla ilgili kararlar alırken duygularıyla hareket edeceğine, bu yüzden de üzüleceğine işaret eder.


Rüyada Çikolata Dağıtmak

Rüyasında çikolata dağıttığını gören kişinin, elindekini paylaşmayı bilen, yardıma muhtaç insanlara yardım eden birisi olduğuna, rızkının artacağına rivayet eder.


Rüyada Çikolata Çalmak

Rüyada çikolata çalmak, kişinin çevresiyle veya bir yakınıyla konuşurken üsluplu bir dille konuşmasına, söylediği kelimelere dikkat etmesine delalet eder.


Rüyada Çikolata İkram Etmek

Rüyasında çikolata ikram ettiğini gören kişinin, sorumluluk sahibi bir birey olduğuna, akraba ziyaretine sık sık gittiğine, sosyalleşmeyi sevdiğine işaret eder.


Rüyada Çikolata Sosu Görmek

Rüyasında çikolata sosu gören rüya sahibinin, iş hayatının zorlu ve sıkıntılı geçeceğine, kişinin yaptığı işlerin karma karışık bir hal alacağına fakat pes etmeyip zirveye çıkacağına rivayet eder.


Rüyada Çikolata Toplamak

Rüyada çikolata toplamak, kişinin hayatı önemsemediğine, gelip geçici olduğuna, bu yüzden de mal veya mülk sahibi olmaya çalışmadığına, eline geçen parayı bilinçsizce harcadığına işarettir.


Rüyada Çikolata Görmek Ama Yememek

Rüyada çikolata görmek ama yememek, işlediği günahların farkına varıp hayatını sevap işlemeye adayacağına delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın