Rüyada Çizme Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Çizme Görmek

Rüyada çizme görmek, başarı ve seyahat manalarına gelmektedir. Rüyasında çizme giydiğini gören kimse için elini attığı işlerden her zaman alnının akıyla çıkacağı rivayet edilir. Ona güvenenleri asla boşa çıkarmaz ve hangi iş olursa olsun başarıyla gerçekleştirir denir.

yorumcularından ve rüya tabirleri kitaplarından derlediğimiz bilgilere göre rüyada çizme görmenin manası hakkında ayrıca şu ifadeler yer almaktadır:


Rüyada Çizme Görmek

Başarılı olmak ve seyahat manalarına gelir. Girilen her işi başarıyla tamamlamak ve iş seyahati için kısa bir yolculuk yapmak şeklinde yorumlanır. Kimi yorumcuya göre rüyada çizme görmek sıkıntı demektir.


Rüyasında çizme görmenin anlamı, yolculuk demektir. Yolculuk uzak bir yere olmayacaktır. Kısa sürede gidilip gelinecek mesafede ve iş için yapılacak bir seyahat anlamına gelmektedir.


Rüyada Çizme Giymek

Çizme giyen kimse için çizme eğer sağlam ve güzel görünüyorsa gündeminde olan konuda başarılı olacak denir. Eğer çizme kötü ve yıpranmış görünüyorsa sağlık sorunları manasına gelir.


Rüyada Başkasının Çizme Giydiğini Görmek

Başkası tanınan bir kimse ise sizden menfaat elde edecek denir. Hatta kimi yorumculara göre bu kimse sizin arkanızdan oyun çevirerek bunu yapacak denir. Tanımadığınız kimse ise sevgilinizle aranızda sorunlar yaşanacağına işarettir.


Rüyada Çizme Çıkardığını Görmek


Rüyada Sarı Çizme Görmek

Sarı ve kahverengi çizmeler üzüntü habercisidir. Hastalık manasına da gelir.


Rüyada Siyah Çizme Görmek

Siyah çizme hayırlıdır. Yukarıdaki rüyada çizme giymek başlığında yer alan olumlu yorumlara işarettir.


Rüyada Eskimiş Çizme Görmek

Rüya sahibinin rüyasında eskimiş çizme görmesi, hastane kapılarında geçirilecek günlere yorumlanır. Yorgunluk ve halsizlikle baş gösterecek olan bazı hastalıklar demektir.


Rüyada Birine Çizme Vermek

Çizme vermek ya da hediye etmek o kimse ile ortak iş yapacağınıza ve menfaat elde edeceğinize işarettir.


Rüyada Çizme Hediye Etmek

Rüyada çizme hediye etmek rüya sahibi kişinin Allah katında hayırlı işlere imza atacağına delalettir.


Rüyada Çizme Satın Almak

Rüyada çizme satın almak kişinin işiyle alakalı yeni projeler geliştirerek kazancını katlayacağına, ailesine ve sevdiklerine karşı daha faydalı bir insan olacağına işarettir.


Rüyada Çizme Kaybetmek

Rüya sahibinin hayatında bazı şeylerin kötü gideceğine, ufak tefek sıkıntıların büyüyüp can sıkıcak hale geleceğine rivayet edilir.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın