Rüyada Eldiven Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Eldiven Görmek

Rüyayı gören kişinin mutlu olaylar yaşayacağına yorulur. Kişinin başarıya ulaşacağına yorumlanır. Yeni, güzel ve büyük bir ev alıp taşınacağına, arabasını değiştireceğine işarettir. Rüyada eldiven görmek, çalıştığı emeğin hakkını alacağına ve geleceğine yüklü bir yatırım yapacağına delalet etmektedir.


Rüyada Eldiven Takmak

Huzurluğa işarettir. Kişinin eldiven etmesi mutsuz ve huzursuz günlerin geldiğine yorumlanır. Hayatında yakın ve değer verdiği kişilerle sorun yaşayacağını ifade eder. 


Rüyada eldiven görmek, kişinin yaşamı boyunca sıkıntılı ve zor günlerin geri kalacağı bir olay yaşayacağı demektir. Kişinin bu olay sonrasında hidayete ereceği, kısmetinin açılacağı, maddi sorununun ortadan kalkacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Eldiven Çıkarmak

Rüyada eldiven çıkarmak, rüya sahibinin fedarlık yapacağına işarettir. Kişinin ilişkisi var ise ilişkisinde büyük bir fedakarlık yapacağına ve özveri göstereceğine yorumlanmaktadır. Sonradan gireceği bir ortamda rahat olacağına ve ortama ayak uyduracağına yorumlanır. 


Rüyada Eldiven Hediye Etmek

Rüyada eldiven hediye etmek, rüya sahibinin beklediği bir haberin olumlu sonuçlanacağına yorumlanır. Eğer kişinin hukuk yolunda bir davası var ise bu işten kurtulacağına ve sıkıntısını atacağına işarettir. 


Rüyada Eldiven Hediye Almak

Rüyayı gören kişi birine eldiven hediye ediyorsa o kişinin rüyayı gören kişiye fedakarlıkta bulunmasını isteyecektir. Yardım isteyeceği kişinin büyük yardımlarda bulunacağına yorumlanır. Kişinin yardıma muhtaç insanlara yardım edeceği demektir.


Rüyada Plastik Eldiven Görmek

Rüyada plastik eldiven görmek, hayıra yorumlanmaz. yorumcularına göre rüya sahibinin etrafında bir çok kötü niyetli insanın olduğuna işaret etmektedir. Rüya sahibinin bu insanlardan büyük miktarda zarar göreceğine işaret eder.


Rüyada Yeşil Eldiven Görmek

Rüyada yeşil eldiven görmek, rüya sahibinin üzüntü dolu ve sıkıntılı günleri geride bırakacağına, hayırlı bir kısmetinin olacağına ve de hayırlı evlat sahibi olacağına alamet eder. Kişinin hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir ömür geçireceğine delalet eder.


Rüyada Örgü Eldiven Görmek

Rüyada örgü eldiven görmek, kişinin sağlığının yerinde olacağına, hayallerine ulaşmak için elinden geleni yapacağına ve istediği hayatı yaşayacağına rivayet etmektedir. Rüya sahibinin lüks ve konforlu bir hayat yaşayacağı anlamına gelmektedir.


Rüyada Sarı Eldiven Görmek

Rüyada sarı eldiven görmek, rüya sahibinin kendisini her fırsatta üzen ve kıran bir insanın olacağına, kişinin bu durumdan çok sıkılacağına ve o insanla iletişimini keseceğine delalet eder.

BilgiSelf.com / Rüya Tabirleri

Yorum Yazın

bodrum escort